Daha hızlı kilo vermek ve kas kütlesi oluşturmak için yatmadan önce atıştırmalık olarak ne yemelisiniz?

Daha hızlı kilo vermek için akşamları atıştırmalık olarak ne yemeniz gerektiğini anlatıyoruz:

Fıstık ezmesi

Bu ürünü tam tahıllı ekmekle birlikte tüketmek önemlidir. Protein içerir, bu nedenle gece boyunca vücut tarafından emilir ve fazla yağ dokusu tarafından birikmez. Protein kas oluşumuna yardımcı olduğundan ve daha fazla enerji yakılmasına yardımcı olduğundan aynı zamanda yağlar da yakılacaktır. Ekmeğe en fazla 10 gram tereyağı sürülmeli, o zaman sağlığınız ve figürünüz için son derece büyük faydalar sağlayacaktır.

Siyah çikolata

Çikolata derin ve sağlıklı bir uyku sağlar, bu nedenle sağlıklı uyumak ve yemek istememek için akşamları tüketilmelidir. Ürün yağ oranı yüksek ve kalorisi yüksek olduğundan bir kiremitin üçte birinden yani 30-35 gramdan fazla tüketilmemelidir.

Badem

Badem sağlık açısından son derece faydalıdır. Yatmadan önce vücudunuzu doyurmak için bir avuç fındık yiyebilirsiniz. Beyin üzerinde olumlu etkisi vardır, böylece uyku derin ve sakin olur. Antioksidanların içeriği nedeniyle kan dolaşımı, metabolizma ve bağırsak mikroflorasının durumu iyileşecektir. Bu nedenle sabahları iyi bir ruh haliniz ve mükemmel bir sağlığınız olacak ve figürünüz zayıf kalacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir