Birleşik Krallık mezunlarını, iş hayatında bir adım öne taşıyacak ‘İş Görüşmesi Teknikleri Atölye Çalışması’

Birleşik Krallık mezunlarını, iş hayatında bir adım öne taşıyacak ‘İş Görüşmesi Teknikleri Atölye Çalışması’

 

British Council’ın Alumni UK platformu, Birleşik Krallık mezunlarına özel sunduğu ‘İş Görüşmesi Teknikleri Atölye Çalışması’ ile yeni mezunların iş görüşmesi tecrübelerini artırmasına ve iş bağlantıları kurmalarına yardımcı oluyor. 

 

British Council’ın, Birleşik Krallık’ta öğrenim gören öğrenci ve mezunları bir araya getirmek, küresel ağ bağlantıları sağlamak ve başarılarını kutlamak üzere kurulan Alumni UK platformu, Birleşik Krallık mezunları için fırsatlar yaratmaya devam ediyor. Yeni mezunların iş görüşmesi tecrübelerini artırmak ve daha başarılı mülakatlar gerçekleştirebilmelerini sağlayacak sorulara yanıt bulmak için tasarlanan ‘İş Görüşmesi Teknikleri Atölye Çalışması’, 9 Aralık Cumartesi günü The Marmara Pera’da kıdemli İK uzmanlarının katılımıyla gerçekleştirilecek. 

British Council Bölgesel Kaynak Ortağı Sercim Ayyıldız ve İK Danışmanı ve Koç Seher Mutlu Sayman’ın önderliğinde gerçekleşecek atölye, aynı zamanda katılımcılara yeni ve deneyimli mezunlarla tanışma ve iş bağlantıları oluşturma fırsatı da sunacak. İK uzmanları, başarılı bir iş görüşmesinin en iyi uygulamalarını göstermek ve katılımcılara performansları hakkında geri bildirimde bulunmak için katılımcılarla deneme görüşmeleri yapacak. İş görüşmesi teknikleri atölye çalışması, Birleşik Krallık mezunlarının – özellikle kariyerlerinin erken bir aşamasında olanların – işverenlerin beklentilerini anlamalarına ve kariyerlerinde ihtiyaç duyabilecekleri sosyal becerileri geliştirmelerine yardımcı olacak.

Sınırlı sayıda kontenjanın sunulduğu atölyeye, British Council Türkiye web sitesi üzerinden kayıt yaptırılabilir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir